به گفته رئیس بنیاد شهید شهرستان، مراسم استقبال از این شهداء سه شنبه شب در مسجد الزهراء منظریه و امام صادق(ع) لادره برگزار می‌شود و در روز چهارشنبه مصادف با شهادت حضرت زهرا(س)، اقشار مختلف مردم و هیاتهای مذهبی ضمن برپایی عزاداری در میدان امام با شهدای دفاع مقدس تجدیدبیعت و دیدار می‌كنند.

سیدعلی مجیدی اظهار كرد: همزمان با ظهر چهارشنبه، مراسم وداع با شهیدان در امامزاده سیدمحمد برگزار و بعدازظهر یادواره دو هزار و 300 شهید شهرستان در حضور پیکر این شهیدان اجرا می گردد. در ادامه مراسم عزاداری، شب با حضور پیکر پاک شهیدان توسط خادم الشهدا در مسجد ولایت برگزار می‌شود.

وی افزود: تشییع شهیدان پنجشنبه ساعت 4 بعدازظهر از  محل سپاه قدیم آغاز و به سمت پایگاه بسیج علی بن ابیطالب (ع) ادامه می‌یابد.

اما نکته جالب ماجرا اینجاست که تبلیغ مراسم تشییع این شهدا به کرات از صدا و سیما اعلام می گردد و نوبت به استان اصفهان که می رسد اعلام می کند: شهر اصفهان.

هر جا نکته منفی است بلند می گویند خمینی شهر ، اما اینجا که می رسد می گویند اصفهان

انگار نه انگار که این مردم خمینی شهر هستند که می خواهند میزبانی لاله های شان را بکنند.

جالب اینجاست که از میان این شهدا تنها 5 نفر آنها شناسایی شده اند که از این 5 نفر در سراسر کشور ، دو تن از آنها در خمینی شهر تشییع خواهند شد.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 اردیبهشت 1391    | نام دانشجو: خانم عموشاهی    | طبقه بندی: احادیث و سخن بزرگان،     | نظرات()